DARMOWA WYSYŁKA OD 199 zł NA TERENIE CAŁEJ POLSKI

Zwrot 

Krok 1 

Wypełnij formularz odstąpienia od umowy, który znajduje się w paczce. Jeżeli nie posiadasz formularza, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, a prześlemy go na Twój adres mailowy. Zwrotu towaru możesz dokonać w ciągu 14 dni od dnia otrzymania paczki z zamówieniem.

Krok 2 

Zapakuj produkt, który chcesz zwrócić (koniecznie w oryginalnym opakowaniu). Dołącz do paczki uzupełniony formularz odstąpienia od umowy. Przesyłkę prosimy starannie zabezpieczyć.

Krok 3 

Paczkę ze zwracanym produktem zaadresuj na poniższy adres:

KINGA" Mirosław Gała
95-054 Ksawerów
ul. Zachodnia 54a 

PAMIĘTAJ! Nie odbieramy żadnych przesyłek wysłanych za pobraniem.
W przypadku braku formularza odstąpienia od umowy w przesyłce zwrotnej prosimy o wysłanie jego zdjęcia na adres e-mail: biuro@justelle.pl

Krok 4 

Zwrot należności nastąpi w ciągu 14 dni, liczonych od momentu dostarczenia przesyłki do naszego magazynu. Tylko w przypadku całkowitego zwrotu zamówienia, oprócz wartości towaru, sklep zwraca również najtańszy dostępny podczas składania zamówienia koszt dostawy.
Po zatwierdzeniu zwrotu skontaktujemy się z Tobą, aby potwierdzić nadanie przelewu. 

Reklamacja

Krok 1 

Proces reklamacji rozpoczyna się od zgłoszenia jej na adres e-mail: biuro@justelle.pl
Opisz krótko powód reklamacji i dołącz zdjęcia uszkodzenia. Podanie takich informacji usprawni proces reklamacji, przed wysłaniem reklamowanego produktu. Na Twój adres mailowy wyślemy wstępną opinię i ewentualnie dalszą instrukcję.

Krok 2 

Jeśli dostaniesz odpowiedź drogą mailową, że Twoja reklamacja została przyjęta do rozpatrzenia, możesz wysłać do nas reklamowany produkt. Wypełnij formularz reklamacji, który znajduje się w paczce. Jeżeli nie posiadasz formularza, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, a prześlemy go na Twój adres mailowy.

Krok 3 

Paczkę z reklamowanym produktem zaadresuj na poniższy adres:

KINGA" Mirosław Gała
95-054 Ksawerów
ul. Zachodnia 54a 

W przypadku braku formularza reklamacyjnego w przesyłce prosimy o wysłanie jego zdjęcia na adres e-mail: kontakt@justelle.pl

Krok 4 

Po dostarczeniu przesyłki skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o dalszym przebiegu reklamacji. 

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: